VE İLK ADRESİ BELLİ ÖLÜM BODRUM'DA - BODRUM KAPAK HABER

VE İLK ADRESİ BELLİ ÖLÜM BODRUM'DA

760 kez okundu
Kapak Haber

Dünyayı kasıp kavuran ve bugün itibariyle 195 ülkede görülen  ve yaklaşık 18 bin kişinin ölümüne sebep olan coronavirüs ülkemizde de can almaya devam ediyor.

24.3.2020 itibariyle 44 kişinin hayatını kaybettiği hastalıkla ilgili olarak ülkemizde hayatını kaybeden  vatandaşların memleketleri hakkında bir bilgi verilmezken bu konuda ilk haber Bodrum’dan geldi.

Bodrum Gündem Gazetesinden Fatih Bozoğlu’nun haberine göre Bodrum’daki bir özel hastanede tedavi altında tutulan 91 yaşındaki bir doktorun hayatını kaybettiği belirtildi.

Konuyla ilgili olarak Bodrum Günden Gazetesinin haberi şöyle;

“Geçtiğimiz hafta İstanbul’dan Bodrum’a gelen 91 yaşında ve doktor olduğu öğrenilen bir yurttaş Koronovirüs testi pozitif çıkınca Bodrum’da özel bir hastanede tedavi altına alındı. Ailesinden üç kişi ile birlikte karantina altına alınan RA adlı 91 yaşındaki yurttaş dün akşam saatlerine yaşamını yitirdi.

Konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmazken, yetkililer özellikle Bodrum’da evden çıkılmaması konusunda hassas olunması gerektiğini vurguluyorlar. Sadece 65 yaş değil gençlerin de taşıyıcı olabilecekleri ve büyüklerine bu virüsü bulaştırabilecekleri kaydedilirken, mecbur olunmadıkça evden dışarıya çıkılmaması öneriliyor”.

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem  


Haber Ara

Diğer Haberler

BODRUM BELEDİYESİ KORONAYA KARŞI SEFERBER OLDU.

Bodrum Belediyesi ekipleri sokak, cadde ve kalabalığın yoğun olduğu bölgelerde ...

VE İLK ADRESİ BELLİ ÖLÜM BODRUM'DA

Dünyayı kasıp kavuran ve bugün itibariyle 195 ülkede görülen  ve ...

© 2020 bodrumkapak.com - Her Hakkı Saklıdır.

Cevat Şakir Cad. No:106/3 2.Kat Bodrum-Muğla
0252 316 04 03 / bodrumkapak@gmail.com